Facebook
Napište
Česky
Deutsch
English
Polski
Sportovní areál Harrachov a.s.

AKTUÁLNÍ INFORMACE

-4.3 °C - 650 m.n.m.
-5.5 °C - 1 022 m.n.m.

Harrachov

 • Všechny sjezdovky otevřeny.
 • Provozní doba lanových drah 8:00 - 16:00.
 • Večerní lyžování denně do 20:00 na LV Dopplik v centru


 • WEBKAMERY

  WEBKAMERY

  PŘEDPOVĚDI POČASÍ

  Další předpovědi

  Sportovní areál Harrachov - Krkonoše

  Vítáme vás na stránkách Sportovního areálu v Harrachově, kde naleznete spoustu informací o volnočasových aktivitách, aktuálních teplotních podmínkách i webkamery, které vás vtáhnou přímo do děje. Nezapomínáme také na doprovodné aktivity, eventy, akce a události pořádané v Harrachově. Provedeme vás místy, které jsou ideální pro vaše výlety. Harrachov patří mezi nejoblíbenější horská střediska v České republice. Celoročně splňuje atributy sportu, relaxace a zábavy. Pohodová dovolená bez nudy v turistické destinaci obklopené nádhernou krkonošskou přírodou.

  MAPA AREÁLU

  turistika
  cyklistika
  TURISTICKÉ TRASY A CYKLOTRASY, CYKLOSTEZKY, NORDIC WALKING – HARRACHOV Harrachov a jeho okolí patří k místům s největším počtem značených cyklotras v České republice. Cyklotrasy a cyklostezky jsou lákavé díky možnosti propojení s cyklotrasami v Jizerských horách a v Polsku kolem Sklarszké Poreby. Ideálním startem pro hřebenové túry a cyklovýlety je lanová dráha Harrachov, která vás vyveze z centra Harrachova na vrchol Čertovy hory. Naše webové stránky vám poskytnou mnoho informací o cyklotrasách a turisticky zajímavých místech Harrachova a jeho okolí. Každý si může vybrat trasu podle požadované náročnosti.

  skoky na lyžích Harrachov
  SKOKANSKÉ MŮSTKY A LETNÍ SKOKY NA UMĚLÉ HMOTĚ - TO VŠE PRÁVĚ V HARRACHOVĚ! Klademe maximální důraz na kvalitu poskytovaných služeb, aby se naši zákazníci v Harrachově cítili maximálně spokojeni, rádi se k nám vraceli a v dobrém šířili pověst tohoto krásného horského střediska.

  HARRACHOV JE MÍSTO S NEKONEČNÝMI VOLNOČASOVÝMI AKTIVITAMI Zažijte dovolenou plnou neopakovatelných zážitků v největším středisku programů pro volný čas. Kde? V Harrachově! Zde si najde svou volnočasovou aktivitu každý - ať jste senior, rodina, mladý pár či studenti... Naleznete zde například programy v lanovém centru, adrenalinovou zábavu ve Vertical parku, bobovou dráhu s Monkey parkem, bowling, čtyřkolky, geocaching, golfové hřiště i simulátor, indoor tenisové hřiště, koloběžky, koupaliště s minigolfem, multifunkční hřiště, rafty a vodácké aktivity, squash, tandemové létání a paragliding, tenis - antuka, tenisové hřiště s umělým osvětlením, relaxační a wellness centra s bazény, ....

  Těšíme se na Vaši návštěvu!
  Sportovní areál Harrachov, a.s.

  DĚTSKÝ PARK

  Kontakt


  Sportovní areál Harrachov a.s.
  Harrachov 225, 512 46 Harrachov
  PO BOX: 42
  e-mail:areal@harrachov.cz
  tel: 00420 481 529 353

  Slevy

  Harrachov card
  Copyright: MS 2011 - 2016 (c)