Facebook
Napište
Česky
Deutsch
English
Polski
Sportovní areál Harrachov a.s.

AKTUÁLNÍ INFORMACE

-4.3 °C - 650 m.n.m.
-5.5 °C - 1 022 m.n.m.

Harrachov

 • Všechny sjezdovky otevřeny.
 • Provozní doba lanových drah 8:00 - 16:00.
 • Večerní lyžování denně do 20:00 na LV Dopplik v centru


 • INFORMACE O PROVOZU

  WEBKAMERY

  WEBKAMERY

  PŘEDPOVĚDI POČASÍ

  Další předpovědi

  Sportovní areál Harrachov - Krkonoše

  Najdete zde spoustu informací o volnočasových aktivitách, aktuálních meteorologických podmínkách i webkamery, které vás vtáhnou do děje přímo na sjezdovkách. Nezapomínáme ovšem ani na doprovodné akce, eventy a události pořádané v Harrachově a jeho okolí. Provedeme vás místy ideálními pro vaše výlety. Harrachov patří mezi nejoblíbenější horská střediska v České republice a celoročně splňuje atributy sportu, relaxace a zábavy. Užijete si u nás pohodovou zimní dovolenou bez nudy uprostřed nádherné krkonošské přírody.

  MAPA AREÁLU

  Nejlákavějším cílem návštěvníků, kteří v zimě přijíždějí do Harrachova, je bezpochyby lyžování a snowboarding. Na vrchol Čertovy hory vedou dvě čtyřsedačkové lanovky. Podle obtížnosti terénu si můžete vybrat ze čtyř různě dlouhých a náročných sjezdových tratí. Díky osvětlenému vleku se ve spodní části na jedné z nich provozuje i večerní lyžování. Ceník skipasů nabízí širokou škálu možností, z nichž si vybere každý lyžař podle času a svých lyžařských schopností. Pro rodiny s dětmi jsou připraveny rodinné jízdenky, jež nabízíme za zvýhodněnou cenu..

  Na cestu do Harrachova můžete využít skibus, který jezdí na trase Praha-Harrachov a Česká Lípa- Harrachov. Ráno vás pohodlně přiveze přímo ke sjezdovce a odpoledně zase zpět domů.

  Lyžování na harrachovských sjezdovkách je pověstné díky jejich špičkové úpravě, a to i v jarních měsících. Středisko patří každoročně mezi ty poslední, kde si můžete i v pozdních jarních termínech dobře zalyžovat. Kvalitně upravené jsou v Harrachově samozřejmě také všechny běžecké tratě. Na lyžaře turisty, ale i zdatnější sportovce tu včetně Krkonošské magistrály čeká až 104 km nejrůznějších tras.

  V Harrachově prožijete během své dovolené spoustu krásných zážitků jak na lyžích, tak po skončení lyžování. Je to město s širokou nabídkou aktivit v odpoledních i večerních hodinách. Na své si u nás přijde opravdu každý, ať už jste rodina, mladý pár, studenti nebo patříte ke starší generaci. K dispozici máte bowling, squash, fitness, indoor golf či relaxační a wellness centra s bazény. Pokud se budete chtít vydat za kulturou, můžete navštívit muzeum skla, lyží, hornické nebo lesnické muzeum. A nesmíte zapomenout ani na známý Mumlavský vodopád, který v zimě mění svůj vzhled a má úplně jiné kouzlo.

  Těšíme se na Vaši návštěvu!
  Sportovní areál Harrachov, a.s.

  Kontakt


  Sportovní areál Harrachov a.s.
  Harrachov 225, 512 46 Harrachov
  PO BOX: 42
  e-mail:areal@harrachov.cz
  tel: 00420 481 529 353

  Slevy

  Harrachov card
  Copyright: MS 2011 - 2016 (c)